![](/_nw/5/s83640872.jpg)
Скільки ж приємних хвилювань приносить очікування на чудове свято – День святого Миколая! Це відчуття казки, світла, добра, радості, здійснення своїх мрій. І це можливо! Завітавші до бібліотеки-філії №3 для дітей до «чарівного сніговика». А ми вже встигли загадати бажання, а ви? Тоді чекаємо на вас!!!
![](/_nw/5/s66979718.jpg) ![](/_nw/5/s85255487.jpg) ![](/_nw/5/s91383428.jpg) ![](/_nw/5/s45819946.jpg) ![](/_nw/5/s79233228.jpg) ![](/_nw/5/s33291035.jpg)
Працівники книгозбиральні щиро вітають своїх користувачів з наступаючим святом Миколая, зичимо міцного здоров'я, достатку, добра та любові в серцях, гармонії в усьому, що оточує, і мирного неба над головою.
|