![](/_nw/5/s25945796.jpg)
З дитячих років книжка допомагала нам пізнати себе і зрозуміти світ, що нас оточує. І чим би ви в школі не захопилися-історією, географією, математикою, на допомогу завжди прийде книга.
![](/_nw/5/s29890421.jpg) ![](/_nw/5/s93394076.jpg) ![](/_nw/5/s83827903.jpg) ![](/_nw/5/s86671274.jpg) ![](/_nw/5/s53979935.jpg) ![](/_nw/5/s86472461.jpg) ![](/_nw/5/s39223134.jpg)
З такіх слів розпочався бібліотечний урок «Книга повчальна та для дозвілля» для учнів 36 школи 2-А класу, який підготували та провели працівники бібліотеки-філії №3 для дітей. В ігровій формі ознайомили читачів-учнів з енциклопедичними виданнями, навчили їх користуватися довідковою літературою, дали можливість проявити свої творчі та розумові здібності.
|