![](/_nw/6/s98973082.jpg)
Гілочки тоненькі, котики пухнасті,
Хай несуть у хату радість, мир і щастя,
Хай несуть у серце радість воскресіння.
![](/_nw/6/s27377109.jpg) ![](/_nw/6/s79742835.jpg) ![](/_nw/6/s69950680.jpg) ![](/_nw/6/s71889297.jpg)
Поринути у чудовий світ народознавства сьогодні 19 квітня 2019 року мали можливість учні 3-Б класу школи №27 завітавши до бібліотеки-філії №3 для дітей на духовну годину «Край доріг і біля річки, вкрились котиком вербички».
![](/_nw/6/s80800661.jpg) ![](/_nw/6/s89143073.jpg) ![](/_nw/6/s90492991.jpg) ![](/_nw/6/s14062815.jpg) ![](/_nw/6/s60032942.jpg)
Працівники книгозбиральні розповіли про традиції та звичаї цього свята. про історію його винекнення. У багатьох країнах світу це свято називають Пальмовою неділєю. Гілками цієї рослини встеляли дорогу та вітали Ісуса Христа під час його в’їзду в Єрусалим. Але в Україні пальми не ростуть, тому весна настає з цвітінням верб.На прикінці зустрічі працівники бібліотеки побажали дітям щоб вербна неділя подарувала їм виконання найпотаємніших бажань, адже ми цього варті, як ніхто інший, а також міцного здоров’я, яке допоможе у досягненні будь-яких цілей!
|