![](/_nw/5/s04842272.jpg)
Сто років тому—29 січня 1918-го року на залізничній станції Крути, за 130 кілометрів від Києва, відбувся бій між російською більшовицькою армією та загоном з київських студентів і бійців вільного козацтва.
$IMAGE21$![](/_nw/5/s93235183.jpg)
Із таких слів 29 січня 2019 року розпочалась історична година для учнів 27 школи 7-А класу, котрі завітали до бібліотеки-філії №3 для дітей. Завідувачка книгозбиральні, Ірина Павлівна, розповіла про трагедію під Крутами, де у 1918 році в нерівному бою юнаки-герої показали приклад мужності, відданості і незборимості духу.
![](/_nw/5/s14272884.jpg) ![](/_nw/5/s93766897.jpg)
Герої не вмирають. Вони живуть у пам’яті і справах наступних поколінь. Бій під Крутами став символом патріотизму і жертовності в жорстокій боротьбі за нашу єдину незалежну рідну країну-Україну. Збережемо історичну пам’ять !
|