![](/_nw/5/s28160580.jpg)
Україна…Рідний край…Рідна мова…Скількі почуттів з'дналося в цих словах, скількі ніжності, любові та ласки! Що може бути для людини дорожчим за рідну мову? Адже мова народу–це не просто звуки. Мова–це душа народу. Це його трепетне серце.
![](/_nw/5/s61352579.jpg)
З таких гарних слів 20 лютого 2019 року напередодні Міжнародного дня рідної мови розпочалася літературна година «Передаймо нащадкам наш скарб–рідну мову», яку підготувала та провела завідувачка бібліотеки-філії №3 для дітей у школі № 36 для учнів 3-б класу.
![](/_nw/5/s25149977.jpg) ![](/_nw/5/s33962371.jpg)
Діти почули історію винекнення цього свята, де і коли вперше було підняте питання про мову, а також учні з великим задоволенням прийняли участь у декламуванні віршів про мову. пригадали прислівя та приказки. Тож побажаємо всім любити, шанувати та берегти рідну мову.
|