![](/_nw/5/s76679094.jpg)
В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання 22 березня у бібліотеці-філії №3 для дітей відбулась бібліотечна гуморина «Письменники жартують». Працівники бібліотеки у незвичайному образі «баба Параска та баба Палажка» зустріли учнів 7-А класу школи №27, які завітали на захід.
![](/_nw/5/s62019637.jpg) ![](/_nw/5/s29741276.jpg) ![](/_nw/5/s12889820.jpg) ![](/_nw/5/s29857194.jpg) ![](/_nw/5/s32001279.jpg) ![](/_nw/5/s95324932.jpg) ![](/_nw/5/s66284550.jpg)
Працівники бібліотеки познайомили дітей з відомими українськими письменниками-гумористами, зачитували жартівливі гуморески, веселі історії, які траплялися у їхньому житті, а також переглянули відео-сюжет про веселі пригоди. А на завершення зустрічи показали гумористичну сценку.
|