![](/_nw/5/s14810462.jpg)
Т.Г. Шевченко — великий український народний поет. Життя нашого генія таке дивне, що слухаючи про нього, можна було б сказати, що це якась легенда, коли б усе те не було правдою.
![](/_nw/5/s91596311.jpg) ![](/_nw/5/s47406022.jpg) ![](/_nw/5/s96223488.jpg) ![](/_nw/5/s07726998.jpg) ![](/_nw/5/s42644363.jpg) ![](/_nw/5/s56223172.jpg)
З таких слів 6 березня 2019 року розпочався літературний ранок «Шевченкове слово в віках не старіє…» на який завітали учні 5-А класу школи № 27. Бібліотекар ознайомила з життєописом великого сина українського народу Т.Г. Шевченка, діти декламували вірші, продемонстрували красу і чарівність Шевченкового слова.
|