![](/_nw/6/s91376088.jpg)
1 квітня, у день сміху, в бібліотеці-філії №3 для дітей було дуже весело і цікаво, багато жартів, сміху.
![](/_nw/6/s56748354.jpg) ![](/_nw/6/s75293437.jpg) ![](/_nw/6/s53332374.jpg)
Працівники книгозбиральні підготували цікаву інформацію про « некалендарне свято» 1 квітня, його історію « Що ж це за свято?» та як його відзначають в різних країнах, провели цікаві конкурси, читали гуморески та ознайомили з книжковою виставкою « Щирий сміх подовжує життя», на якій представлені твори українських гумористів П.Глазового, І.Нечуй-Левицького, О.Вишні, Г. Бойко та інші.
![](/_nw/6/s27006987.jpg) ![](/_nw/6/s21953167.jpg)
По закінченню заходу працівники бібліотеки пригостили дітей запашним чаєм.
|