![](/_nw/4/s43396587.jpg)
Марина та Сергій Дяченки–це не просто сімейний та письменницький дует, це явище, особлива планета у сучасному всесвіті фантастики та фентезі.
![](/_nw/4/70434194.jpg) ![](/_nw/4/18680344.jpg) ![](/_nw/4/19458750.jpg)
Проза Дяченків–яскрава та емоційна. Її особливими рисами є психологічна достовірність. Майстерність деталі. Постановка складних. Іноді морально-етичних питань та проблем. Вони дуже люблять експериментувати, тому кожна їхня нова книга–це пастка для читача, потрапивши в яку він просто не може не відчувати емоційного співчуття до героів.
![](/_nw/4/25131740.jpg) ![](/_nw/4/22084631.jpg) ![](/_nw/4/83805158.jpg) ![](/_nw/4/85553481.jpg)
Якщо хочеш пройти не легкий, але цікавий шлях з багатьма несподіванками героїв книжок Дяченків, завітай до бібліотеки на вулиці Захисників України 7в.
![](/_nw/4/s16143051.jpg)
|