![](/_nw/6/36022602.jpg)
Масляна – давньослов’янське свято на честь весняного пробудження природи. Це свято є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури.
![](/_nw/6/70063835.jpg) ![](/_nw/6/24623877.jpg)
27 лютого 2020 року працівники бібліотеки-філії №3 для дітей розповіли учням 4-б класу школи №36 про таке чудове, смачне, веселе свято. Бібліотекар ознайомила дітей з традиціями святкування Масляної в Україні, про звичаї та народні гуляння, а також про народні ігри та пісні під час святкування Масляної.
![](/_nw/6/40670762.jpg) ![](/_nw/6/76067786.jpg) ![](/_nw/6/22656793.jpg) ![](/_nw/6/91003052.jpg)
На прикінці зустрічи діти з задоволенням брали участь у вікторині та поділилися своїми враженнями від отриманої інформації.
|