![](/_nw/5/s85196580.jpg)
Білосніжна зима—пора не проста. Коли вона приходить до нашого краю, то змушує жити і людей, і всю природу за своїми правилами. А ще зима спонукає нас до особливих клопотів і справ, яких ніхто б не знав, якби не ця пора року. На таку цікаву та змістовну тему відбулася бесіда 13 лютого 2019 року в бібліотеці-філії №3 для дітей, на яку завітали учні 3-б класу школи №27.
![](/_nw/5/s11114615.jpg) ![](/_nw/5/s44464937.jpg) ![](/_nw/5/s02362253.jpg) ![](/_nw/5/s84363067.jpg) ![](/_nw/5/s14969657.jpg) ![](/_nw/5/s69855635.jpg)
Бібліотекар розповіла про стан рідної природи взимку, про тих, хто потерпає в цю пору, та про те, як ми можемо і повинні стати в пригоді всім тим, хто потребує нашої допомоги цієї суворої, морозяної пори.
![](/_nw/5/s68180919.jpg) ![](/_nw/5/s41583746.jpg) ![](/_nw/5/s33487966.jpg) ![](/_nw/5/s34298689.jpg)
На прикінці зустрічі діти намалювали тваринок та переглянули улюблені мультики. Давайте ж не будемо байдужими до природи рідного краю!
|