![](/_nw/6/s80105980.jpg)
Весело та цікаво 19 березня 2019 року в бібліотеці-філії №3 для дітей пройшов літературний каламбур «Веселі герої усмішок та гуморесок». В цьому заході брали участь учні 4-б класу школи №27.
![](/_nw/6/s37039145.jpg) ![](/_nw/6/s64264589.jpg) ![](/_nw/6/s60490085.jpg) ![](/_nw/6/s55341058.jpg)
Хлопчики та дівчатка активно пригадували твори українських авторів, в якіх згадуються смішні випадки, гумор, також діти читали байки, малювали, а на прикінці заходу діти переглянули «Єралаш». В бібліотеці панувала затишна і весела атмосфера, час плинув швидко, діти отримавши гарний настрій забрали його із собою.
|