Я знаю силу слова–
Як нема без зірок небозводу,
Як блакиті без сонця нема,
Так і мови нема без народу,
і народу без мови нема.
В. Забаштанський
![](/_nw/5/s97392349.jpg)
Рідна мова–це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.
![](/_nw/5/s71454307.jpg) ![](/_nw/5/s63803545.jpg) ![](/_nw/5/s10043547.jpg) ![](/_nw/5/s34774051.jpg)
З такіх слів 7 лютого 2019 року розпочалась цікава читацька зустріч, яку провели працівники бібліотеки-філії №3 для дітей, на яку була запрошена талановита чернігівська письмениця,чарівна жінка, творча особистіть Тетяна Пакалюк. Захід відбувся з учнями п'ятих класів школи №29.
![](/_nw/5/s69566058.jpg) ![](/_nw/5/s24292169.jpg) ![](/_nw/5/s81638652.jpg) ![](/_nw/5/s80292471.jpg)
Діти отримали величезне задоволення від спілкування з письменницією, ставили цікаві запитання І сподіваємося, що від цієї зустрічі ми залишили у кожному серці хоча б одну краплину любові до рідної мови, щоб всі ми завжди пам'ятали, про той скарб, який є у кожного з нас, і скарб-наша рідна мова.
|