![](/_nw/6/s93884253.jpg)
Весело, цікаво і корисно відбулася 11 квітня 2019 року екологічна мандрівка «Вітаміни – здоровья для дитини», на яку завітали учні 3-Б класу школи №27.
![](/_nw/6/s64856336.jpg) ![](/_nw/6/s46275039.jpg) ![](/_nw/6/s65928698.jpg)
Розпочалася вона з подорожі до міста Здоров'ячко, де знаходяться вулиці «Овочева», «Фруктова», «Вітамінна». Про те, які вітаміни містяться в них і чим корисні вони для організму людини розповів лікар Айболіт, який теж проживає в цьому містечку.
![](/_nw/6/s26617965.jpg) ![](/_nw/6/s98097132.jpg) ![](/_nw/6/s70701974.jpg) ![](/_nw/6/s15439473.jpg)
А на завершення подорожі діти переглянули слайд-презентацію про користь вітамінів.
|