Річка дитинства…Вона не міліє
![](/_nw/6/s22420684.jpg)
Річка дитинства крізь роки тече
В берег хлюпоче, висвітлює мрії,
Спогадом душу і пам'ять пече…
![](/_nw/6/s32639279.jpg) ![](/_nw/6/s04792347.jpg) ![](/_nw/6/s70259419.jpg) ![](/_nw/6/s19518575.jpg)
Найперші зернятка добра сіються в душі дитини саме в колі рідної сім'ї. Від своїх найрідніших ми одержуємо життя. Вони вчать нас правилам, оживляють наш розум, вкладають у дитячі вуста добрі слова. З таких слів 18 березня 2019 року розпочалася літературна година «Все починається з дитинства» у читальній залі бібліотеки -філії №3 для дітей на яку завітали учні 3-Б класу школи №27.
![](/_nw/6/s23461358.jpg) ![](/_nw/6/s11024571.jpg) ![](/_nw/6/s71890365.jpg) ![](/_nw/6/s80895806.jpg)
Працівники книгозбиральні на прикладах літературних героїв розповіли про родину, про її цінность, про теплі стосунки та взаємоповагу до кожного, про те що кожна дитина є свого роду унікальним та рідкісним діамантом для своїх батьків.
|