У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. У цей день діти «правлять балом», цього дня хочеться їм подарувати всі земні блага. Саме тому в перший день літа бібліотека-філія №3 для дітей влаштувала розважальну програму під назвою « Живе на всій планеті – народ веселий діти».
![](/_nw/3/s80755192.jpg) ![](/_nw/3/s26829501.jpg)
На свіжому повітрі працював « Майданчик читайликів», у читальному залі бібліотеки діти мали можливість переглянути улюблені мультфільми у кінозалі « Мультфеєрверки».
![](/_nw/3/s23876302.jpg) ![](/_nw/3/s44692527.jpg) ![](/_nw/3/s44071866.jpg)
На ігровому майданчику відбувся спортивний турнір « Магія спорту», родзинкою свята стала креативна майстерня « Я і мій друг», де діти малювали портрети своїх друзів.
День промайнув миттєво, залишивши у пам’яті юних відвідувачів нашої бібліотеки справжнім святом.
|