![](/_nw/5/s41063938.jpg)
Дуже приємно коли свята припадають на шкільні канікули, а тим паче такі як новорічни. Не дарма кажуть, що під Новий рік побажаєш те й отримаєш. А можна дива та красу робити самому, і для цього багато зусиль прикладати не треба. Головне-велике бажання та приємні люди.
![](/_nw/5/s41476988.jpg) ![](/_nw/5/s08663106.jpg) ![](/_nw/5/s15942437.jpg) ![](/_nw/5/s95972935.jpg) ![](/_nw/5/s97490867.jpg) ![](/_nw/5/s33917530.jpg) ![](/_nw/5/s48287646.jpg) ![](/_nw/5/s42876722.jpg)
Ось 4 січня 2019 року у бібліотеці-філії №3 для дітей відбулось перше у цьому році засідання клубу « Країна творчості».Діти з великим задоволенням робили цікаві зимові витинанки, малювали малюнки на новорічну тему, розповідали про святкування нового року в своїх родинах, про отримані подарунки, а також обговорявали наступні теми для зустрічі творчих та небайдужих майстрів.
|